Obavijesti

Obavijesti studentskog portala

RaspravaZapočeoOdgovoraZadnja poruka
Prikvačena na vrhObavijest o upisu u višu godinu 0 Marko Gregurić
Wed, 22 Jul 2020, 22:03
Prikvačena na vrhSTUDIKON 3 0 prof.dr.sc. Mario Dumančić
Wed, 17 Jun 2020, 14:34
Prikvačena na vrhSavjetovalište za podršku studentima! 0 prof.dr.sc. Mario Dumančić
Thu, 9 Apr 2020, 13:12
Pismeni ispit iz kolegija Razvojna psihologija 2 0 Luka Brajković
Wed, 16 Sep 2020, 12:57
Pismeni ispit iz kolegija Hrvatska gramatika (izv. prof. dr. sc. Lidija Cvikić) 0 Marko Gregurić
Mon, 14 Sep 2020, 07:14
Konzultacije - izv.prof.dr.sc. Vatroslav Zovko 0 Luka Brajković
Fri, 11 Sep 2020, 13:19
Ispiti kod izv.prof.dr.sc. Vatroslava Zovka 0 Luka Brajković
Fri, 11 Sep 2020, 13:18
Ispiti kod prof. dr. sc. Vlatke Domović 0 Luka Brajković
Thu, 10 Sep 2020, 13:58
Studentski centar u Sisku subvencionira stanarine 0 Marko Gregurić
Thu, 10 Sep 2020, 10:50
Dekanski rok - rujan 2020. 0 Marko Gregurić
Thu, 10 Sep 2020, 10:14
Pismeni ispit iz kolegija Razvojna psihologija 2 0 Luka Brajković
Wed, 9 Sep 2020, 12:54
Ispiti kod prof. T. Ljubin Golub 0 Luka Brajković
Tue, 8 Sep 2020, 13:46
Hrvatska gramatika (izv. prof. dr. sc. Lidija Cvikić) - pismeni ispit 0 Marko Gregurić
Fri, 4 Sep 2020, 08:30
Ispiti kod profesorice Tee Gavrilović Smolić 0 Luka Brajković
Tue, 1 Sep 2020, 14:25
Zamolba za ispunjavanje anonimne ankete 0 prof.dr.sc. Mario Dumančić
Mon, 31 Aug 2020, 20:46
Ispiti kod izv.prof.dr.sc. Vladimire Velički 0 Luka Brajković
Mon, 31 Aug 2020, 08:41
Prof. dr. sc. Ivan Prskalo - Jesenski ispitni rok 0 Luka Brajković
Wed, 26 Aug 2020, 13:51
Organizacija i menadžment predškolske ustanove - prof. V. Zovko 0 Luka Brajković
Wed, 26 Aug 2020, 13:49
Obavijest o radnom vremenu Studentske službe tijekom ljeta 0 Marko Gregurić
Sat, 25 Jul 2020, 00:02
Obavijest o prijavi diplomskih i završnih radova 0 Marko Gregurić
Wed, 22 Jul 2020, 22:07
Organizacija i menadžment predškolske ustanove 0 Luka Brajković
Mon, 6 Jul 2020, 13:24
Ispit iz kolegija Filozofija odgoja, izbornih kolegija Obrazovanje za zaštitu okoliša i Kritičko mišljenje 0 Luka Brajković
Wed, 1 Jul 2020, 11:20
Obavijest - Katarina Aladrović Slovaček 0 Luka Brajković
Fri, 19 Jun 2020, 14:05
Anketni upitnik - VAŽNO!! 0 prof.dr.sc. Mario Dumančić
Wed, 17 Jun 2020, 13:19
Ljetni ispitni rok 0 Višnja Rajić
Fri, 12 Jun 2020, 09:41
Organizacija i menadžment predškolskih ustanova - izvanredni studij 0 Luka Brajković
Wed, 10 Jun 2020, 09:33
Izvanredni studij - Organizacija i menadžment predškolskih ustanova 0 Luka Brajković
Tue, 9 Jun 2020, 18:00
Problemi u radu s sustavom 2CO2 0 prof.dr.sc. Mario Dumančić
Mon, 8 Jun 2020, 20:19
Odluka o izmjeni i dopuni Odluke o produljenju roka prijave radova za Rektorovu nagradu Sveučilišta u Zagrebu. 0 Marko Gregurić
Mon, 8 Jun 2020, 18:54
Webinari Oxford University Pressa – 12., 17. i 19. lipnja - REGISTRACIJA 0 Marko Gregurić
Mon, 8 Jun 2020, 18:47
Obavijest o privremenim rezultatima Natječaja za studentske programe u 2020. kao bi se studenti informirali i iskoristili mogućnost žalbenog roka koji traje do 10.6.2020. 0 Marko Gregurić
Thu, 4 Jun 2020, 13:59
Virtualna izložba profesora Ivane Gagić Kičinbači i Luke Petrača 0 prof.dr.sc. Mario Dumančić
Wed, 3 Jun 2020, 17:40
Obavijest studentima od 1. do 5. godine - Stručno-pedagoška praksa 0 Luka Brajković
Mon, 1 Jun 2020, 14:56
Ponovno omogućena posudba knjiga u knjižnicama Fakulteta 0 Marko Gregurić
Wed, 27 May 2020, 13:17
REZULTATI natječaja za sudjelovanje u Programu ERASMUS+ za STUDENTE - studijski boravak - za ak. godinu 2020./21. 0 Marko Gregurić
Mon, 11 May 2020, 11:09
Obavijest za studente PPO -a 0 Luka Brajković
Mon, 4 May 2020, 12:11
Razvojna psihologija 1 0 Luka Brajković
Tue, 21 Apr 2020, 13:24
Rektorat – UZS/SZ – Poziv – Online predavanja za studente #OstaniDoma 0 Marko Gregurić
Mon, 20 Apr 2020, 13:08
Manje izmjene izvedbe nastave: COVID-19 0 Višnja Rajić
Wed, 15 Apr 2020, 17:07
Nastava na daljinu: Protokoli - obrana završnog/diplomskog rada; prijava ispita pred povjerenstvom 0 Višnja Rajić
Fri, 10 Apr 2020, 19:08
Poziv na on-line predavanje: "Učenje i pamćenje: Pamćenje 1" 0 Marko Gregurić
Thu, 9 Apr 2020, 16:44
Izvanredni ispitni rok 20. 04. 2020. - 24. 04. 2020. 0 Višnja Rajić
Wed, 8 Apr 2020, 13:34
Otvaranje Virtualne galerije!!! 0 prof.dr.sc. Mario Dumančić
Tue, 7 Apr 2020, 13:54
Radovi na sustavu 0 prof.dr.sc. Mario Dumančić
Sun, 5 Apr 2020, 11:16
Obavijest za polaznike PPO-a 0 prof.dr.sc. Mario Dumančić
Tue, 31 Mar 2020, 18:42
Rektorova nagrada: produljenje roka prijave i upute za studente i mentore 0 Tin Perkov
Fri, 27 Mar 2020, 10:29
Obavijesti knjižnice Učiteljskog Fakulteta!! 0 prof.dr.sc. Mario Dumančić
Thu, 26 Mar 2020, 12:35
Psihološka pomoć 0 Višnja Rajić
Mon, 23 Mar 2020, 14:35
Važno!! 0 prof.dr.sc. Mario Dumančić
Sun, 15 Mar 2020, 20:16
Hrvatski znakovni jezik 2 0 Luka Brajković
Thu, 19 Mar 2020, 20:54
Pristup e-udžbenicima 0 Višnja Rajić
Thu, 19 Mar 2020, 09:59
UPUTE STUDENTIMA 0 Višnja Rajić
Wed, 18 Mar 2020, 13:00
Obavijest za studente: izborni kolegij Učiteljeva osobna pedagogija (Nositelj: izv. prof. dr. sc. Daria Tot) 0 Luka Brajković
Tue, 17 Mar 2020, 13:18
Obustavlja se rad u prostoru knjižnice!!! 0 prof.dr.sc. Mario Dumančić
Mon, 16 Mar 2020, 08:50
Važno!!! Nastava na izvanrednoom studiju Rani i predškolski odgoj i obrazovanje na Odsjeku u Petrinji 0 prof.dr.sc. Mario Dumančić
Fri, 13 Mar 2020, 16:14
Važno!!!! - Obavijest za studente: izborni kolegij Učiteljeva osobna pedagogija 0 Luka Brajković
Fri, 13 Mar 2020, 10:48
Prevencija zlostavljanja i rizičnog ponašanja 0 Luka Brajković
Wed, 11 Mar 2020, 12:57
Izborni kolegij: Montessori pedagogija 0 Višnja Rajić
Mon, 9 Mar 2020, 16:44
3. znanstvena radionica 0 Luka Brajković
Fri, 6 Mar 2020, 13:15
Obavijest za polaznike PPO-a 0 Luka Brajković
Wed, 4 Mar 2020, 14:27
Ispravak satnice učiteljskog studija, 4. godina, modul HRVATSKI 0 Tin Perkov
Tue, 3 Mar 2020, 22:23
Raspored vježbi iz kolegija Kvalitativne i kvantitativne metode, učiteljski studij, 4. godina 0 Tin Perkov
Tue, 3 Mar 2020, 12:57
Važno!! - izmjena rasporeda nastave na Odsjeku u Petrinji 0 prof.dr.sc. Mario Dumančić
Sun, 1 Mar 2020, 12:41
VAŽNO: izmjene satnice 5. godine učiteljskog studija (Zagreb) 0 Luka Brajković
Fri, 28 Feb 2020, 15:29
Obavijest za studente: kolegij Prevencija zlostavljanja i rizičnog ponašanja 0 Luka Brajković
Fri, 28 Feb 2020, 12:30
Psihologije dječje igre 0 Luka Brajković
Tue, 25 Feb 2020, 12:16
Razvojna psihologije 2 0 Luka Brajković
Tue, 25 Feb 2020, 12:14
Poziv na interaktivno predavanje: Što znam? Što želim? 0 prof.dr.sc. Mario Dumančić
Thu, 20 Feb 2020, 20:03
Odluke o raspisivanju Natječaja za dodjelu stipendija Sveučilišta u Zagreb 0 prof.dr.sc. Mario Dumančić
Wed, 19 Feb 2020, 12:24
Poziv - jednodnevni trening na kojem ćete saznati više o društvenim inovacijama! 0 prof.dr.sc. Mario Dumančić
Tue, 18 Feb 2020, 15:34
Ispit iz Glazbenog praktikuma 1 0 Luka Brajković
Fri, 7 Feb 2020, 12:38
Obrasci i Zahtjevi 0 prof.dr.sc. Mario Dumančić
Fri, 7 Feb 2020, 10:04
2. znanstvena radionica 0 prof.dr.sc. Mario Dumančić
Fri, 31 Jan 2020, 18:37
Savjetovalište za podršku studentima UFZG 0 prof.dr.sc. Mario Dumančić
Sat, 18 Jan 2020, 19:32
20 PRO. 2019 Radno vrijeme studentske službe sa strankama tijekom blagdana (Zagreb) 0 prof.dr.sc. Mario Dumančić
Mon, 23 Dec 2019, 21:25